top of page

Sık Sorulan Sorular

Nasıl abone olabilirim?

Abonelik için gerekli bilgileri formda doldurmanız yeterli (aboneliğiniz siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak yenilenecektir).

Neden abone olmalıyım?

Bebek ve çocuk gelişimi bir süreçtir. Ailelerin çocukları ile birlikte kaliteli zaman geçirmeleri ve düzenli aktiviteler yapmalarının çocukların sağlıklı gelişimi için önemi uzman psikologlar tarafında sürekli vurgulanmaktadır. Bardabas aktivitelerinden fayda sağlamak ve her ay yepyeni aktivitelerle buluşmak için abonelik ideal çözümdür.

Hangi yaş grupları için kutu var?

12.ci aydan 10 yaşına çocuklar için her ay yeni aktiviteler ile yeni kutumuz çıkıyor. Abone olurken belirteceğiniz çocuğunuzun doğum tarihine göre doğru yaş grubu kutusu her ay başında evinize gönderiliyor. 
Yaş gruplarına göre kutular şöyle:

 • 12-17 ay bebek

 • 18-23 ay bebek

 • 2-3 yaş çocuk

 • 4-6 yaş çocuk

 • 7-10 yaş çocuk 

Kutuların içinde neler var?

Her ay yeni aktiviteler ile çıkan kutularda yaş gruplarına göre farklı temalar ve aktiviteler bulunmaktadır:

 • 12+ ay - Her ay farklı bir gelişim alanına odaklı 4 farklı aktivite, 1 set eğitici kart ve aktiviteler için tüm gerekli malzemeler

 • 18+ ay - Her ay farklı bir gelişim alanına odaklı 4 farklı aktivite, 1 set eğitici kart ve aktiviteler için tüm gerekli malzemeler

 • 2-3 yaş - Her ay farklı tema ile 6 farklı aktivite, 1 hikaye kitabı ve aktiviteler için tüm gerekli malzemeler

 • 4-6 yaş - Her ay farklı tema ile 6 farklı aktivite, 1 hikaye kitabı ve aktiviteler için tüm gerekli malzemeler

 • 7-10 yaş - Her ay farklı tema ile 6 farklı aktivite, 1 hikaye kitabı ve aktiviteler için tüm gerekli malzemeler

Adresim değişti, ne yapmalıyım?

Üye girişi yaptıktan sonra "Adresler" başlığına girip "Düzenle" diyerek adresinizi değiştirebilirsiniz. Ancak fatura adresinizi değiştirebilmemiz için güncel adresinizi destek@bardabas.com adresine e-mail, 0530 040 20 68 ya da Instagram hesabımızdan DM atarak bildirmeniz gerekiyor.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Biz olsak etmeyiz ama, iptal etmek için hesabınızda “aboneliklerim” bölümüne gidip, “aboneliği iptal et” butonuna tıklamanız yeterli, veya bize 0530 040 20 68 / 0212 912 0868 telefonlarına ulaşabilirsiniz.

6 veya 12 aylık aboneliklerde iptalinizi istediğinizde o zamana kadar elinize ulaşmış olan tüm kutular aydan aya fiyattan hesaplanarak,  geriye kalan ücret iade edilir. 

Şimdi sipariş versem kutum bana ne zaman ulaşır?

İlk kutunuzu en geç ertesi iş günü kargoya veriyoruz. 2-3 iş günü içerisinde adresinizde olacaktır. Sonraki kutularınızı da her ayın 5-10'u arasında almaya devam edeceksiniz.

Kredi kartı bilgilerim güvende mi?

Kredi kartı bilgilerinizle ilgilenmiyoruz, 3D Secure sistemi ve SSL güvenlik sertifikasıyla hiçbir aracı olmadan, ödemenizi doğrudan banka aracılığıyla tahsil ediyoruz.

İptal etmedim ama kutum bana ulaşmadı, neden?

Kutunuzun size ulaşması için, kartınızdan o ayın ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.
Bunun için:

 • Kart limitinizin yeterli olması

 • Kartınızın online işlemlere açık olması

 • Kartınızın sanal kart olmaması

 • Kartınızın 3D’siz işlemlere açık olması

 • Ve son kullanma tarihinin dolmamış olması gereklidir.

Bunlar dışında bir sebepten kutunuz size ulaşmadıysa, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kargom neden gelmedi?

Kargoların yoğunluğuna göre teslimat süreleri değişebiliyor. Öncelikle telefonunuza kargodan gelen bir SMS olup olmadığını lütfen kontrol edin. Bu SMS’te kargonuzun takip numarası bulunuyor. Takip numaranızla, kargonuzun takibini sağlayabilirsiniz. Eğer takip numaranız gelmediyse, bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Çocuğumun Bardabas aktiviteleri ile ilgilenmesini nasıl sağlarım?

Bardabas aktiviteleri ailelerin çocukları ile birlikte keyifli zaman geçirirken çocukların gelişimlerini desteklemek amacıyla hazırlanmaktadır. Dolayısıyla, çocuğun aktiviteleri ebeveynleri ile birlikte yapması teşvik edilmektedir. 
Çocuk gelişimi ve ilgi alanları farklılaştığı için bazı aktiviteler o an çocukların ilgisini çekmeyebilir, çocuklar farklı zamanlarda farklı şeylere odaklanabilirler. Bir çocuk bir gün hiç ilgilenmediği veya yapamadığı aktiviteyle bir kaç gün sonra keyifle oynayabilir. 
Bardabas çocukların yaş gruplarına göre gelişimlerini destekler.

Çocuğunla birlikte keyifle oynamak, onun da ilgisini çekmek ve aktiviteleri yapmasını teşvik etmek için önemli olacaktır.

Bardabas ne demektir?

Bardabas hikaye kitaplarımızın kahramanı, atölyesinde çocuklara aktiviteler hazırlayan uçan masal atımızın adı

Kız- erkek çocuk için kutu ayrımı var mıdır? 

Bardabas kutuları yalnızca yaşlara göre ayrılmıştır, kız erkek ayrımı yapılmaz. Kutunuzdan mavi pembe renkli malzemeler çıkabilir. Bunun sebebi renklerin de cinsiyeti olmamasıdır. Tüm renkleri seviyor ve çalışmalarımızda bol bol kullanıyoruz!

Kutuların içerisindeki malzemeler çocukların kullanımına uygun mudur? 

Özellikle 12 aydan 4 yaşına kadar olan çocuklar için kutularımızın içerilerinde bulunan malzeme ve aktivitelerin doğru kullanılması için ebeveyn gözetiminde yapılması gerekir. 

Bardabas ne demektir?

12-18 ay, 18-24 ay bebekler için 2 farklı kutu vardır. Uzman desteği  ile geliştirilmiş kutumuz ay farkı gözetmeden tasarlanmış gelişim aktivitelerinden oluşur. 

Bunun sebebi çocuklar arasında gelişimsel olarak farklılıklar olmasıdır. "Belli bir aya yönelik aktivite" diyerek çocuklarımızı kısıtlamak mümkün değildir. Oyunlarımız bu dönem çocuklarımıza uygulanabilir olup açıklamalarla farklı zorluk dereceleri hakkında bilgi verilir. Böylece oyunlar farklı aşamalarda oynanabilinir.

bottom of page